Dodatki,  Koszule

JAKĄ MUCHĘ WYBRAĆ DO KOSZULI?

Mucha to dodatek, który przydaje stylizacji szyku i elegancji. Nie każda koszula z kołnierzykiem pasuje do tak klasycznego elementu. Model z długim rękawem, zapinany na rząd kolorystycznie dopasowanych do tkaniny guzików, z kołnierzykiem łamanym, włoskim lub pół-włoskim najlepiej komponuje się z wizytową muchą. Dobrze jest dobrać akcesoria, biorąc pod uwagę główne części zestawu – przede wszystkim koszulę i marynarkę.

Męska kokarda

Głównym atutem muchy jest uniwersalny i ponadczasowy charakter. Dodatek ten pasuje praktycznie do każdej koszuli – wyjątek stanowią modele ze stójką. Mucha ładnie układa się pod kołnierzykiem i doskonale komponuje się z pozostałymi akcesoriami – poszetką, pinem czy spinkami do mankietów. Choć mucha utożsamiana jest z formalnym dress code, można ją nosić również na co dzień.

Model z łamanym kołnierzykiem

To najlepsze towarzystwo dla stylowej muchy. Koszula z łamanym kołnierzykiem wyróżnia się najwyższym stopniem formalności. To idealna baza stylizacji wizytowej, dedykowanej na specjalne okazje. Model z łamanym kołnierzykiem doskonale układa się pod szyją. Mucha, która dopełnia oficjalny zestaw, powinna mieć równie stonowany – jak koszula, kolor i klasyczny krój. Dodatek należy starannie związać, eksponując go subtelnie pod kołnierzykiem.

Zobacz tutaj: https://www.pakolorente.com/product-pol-6281-Koszula-meska-PLM-1X-297-E.html

Zobacz tutaj: https://www.pakolorente.com/product-pol-4659-Mucha-PLM-MX-165-G.html

Fason z kołnierzykiem włoskim

Alternatywą dla koszuli z kołnierzykiem łamanym, która sprawdzi się na formalne wydarzenia, jest model z kołnierzykiem włoskim. To koszula, która wyróżnia się szeroko rozstawionymi, stosunkowo krótkimi wyłogami. Model ten pasuje do garnituru i muchy. Dodatek do koszuli z włoskim kołnierzykiem, dobrze jest dobrać na zasadzie kontrastu – do jasnej bazy, wzorzysty, a do fasonu w ciemnym odcieniu – w pastelowym wydaniu.

Zobacz tutaj: https://www.pakolorente.com/product-pol-5840-Koszula-meska-BODHI-P000B-1X-508-B.html

Zobacz tutaj: https://www.pakolorente.com/product-pol-8183-Muszka-meska-rozowa-P21WF-MX-279-R.html

Wzorzysta koszula

Koszula w printy – kwiaty, motywy zwierzęce, kratę lub w prążek, potrzebuje stonowania. Idealnie w tym celu sprawdzają się gładkie dodatki, w neutralnych kolorach, dopasowanych do barw, pojawiających się na wzorach. Jednolita mucha sprawi, że całość będzie wyglądała harmonijnie i szykownie. Dodatek w ciemnym odcieniu np. bordowym, granatowym lub zielonym, ma bardziej wizytowy charakter niż ten w jasnym kolorze – błękitnym, różowym czy fioletowym.

Zobacz tutaj: https://www.pakolorente.com/product-pol-5895-Koszula-meska-TENZO-PLM-1X-559-B.html

Zobacz tutaj: https://www.pakolorente.com/product-pol-7886-Mucha-P21SF-MX-250-Z.html

Gładka koszula

Bazę stylizacji w stonowanym, jednolitym kolorze – białym, błękitnym lub bladoróżowym, można ożywić, wykorzystując do tego wzorzyste akcesoria. Mucha w przykuwające wzrok desenie to dobry wybór na co dzień, a także na każdą inną okazję, podczas której nie trzeba przestrzegać formalnego dress code. Wzorzysta mucha to gorący trend w tym sezonie – modny gadżet, stanie się centralnym punktem zestawu, do którego można dopasować inne dodatki – poszetkę czy pin.

Zobacz tutaj: https://www.pakolorente.com/product-pol-7596-Koszula-meska-P21SF-1X-127-N.html

Zobacz tutaj: https://www.pakolorente.com/product-pol-7884-Mucha-P20WF-MX-237-G.html